buurtvolley2015nieuwOp zaterdag 27 juni is het jaarlijks terugkerend buurtvolleybaltoernooi van wijkvereniging BRAVO! gehouden. Voor de zomervakantie en niet zoals de voorgaande jaren na de vakantie. Buiten activiteiten zijn altijd afhankelijk van de weergoden, maar dit jaar konden we genieten van een mooie zonnige dag.

9 Teams en 1 jeugdteam hadden zich aangemeld voor dit sportieve festijn. Helaas was het niet mogelijk om een poule voor kinderen maken, voor 2016 hopen we dat er meer jeugdteams aanmelden. Gelukkig konden de kinderen aansluiten bij een team in een volwassen poule. Er is gespeeld in 2 poules. Er is gespeeld in 2 poules. Een poule met 4 teams en een poule met 5 teams, elk team heeft dus minimaal 3 keer gepeeld. 

 

  

 

volley2015aDe organisatie had voor dit jaar een nieuwe locatie uitgezocht. Er zijn 2 nieuwe volleybalvelden opgebouwd op het voetbalveldje in park Swaalfkesveld. Deze lokatie heeft een mooie omsloten speelveld met toch een open uitstraling.

 

 

 

 

Mede door het mooie weer en de gezellige sfeer zijn er door alle teams sportieve en gezellige wedstrijden gespeeld. De toeschouwers en de overige teams konden tijdens de wedstrijden de teams aanmoedigen, maar ook genieten van de verkrijgbare broodjes hamburger/frikandel en drankjes. 

Nadat de wedstrijden in de poules gespeeld waren was het tijd voor de kruisfinales:

 • The Best - PVV
 • I-Carly - Berkerikken

 

De verliezers van de kruisfinale speelde de troostfinale:

     • The Best - Berkerikken  gewonnen door Berkerikken

 

De winnaars van de kruisfinale speelde de finale:

    • I-Carly - PVV met als winnaar van het BRAVO! buurtvolleybaltoernooi:

 

I-Carly Ilse Cecilia Rochelle Aniek Laurin Yasmin

 

De winnaars hebben uit handen van de organisatie de wisselbeker en een taart gekregen.

 

Voor een impressie van dit sportieve festijn:

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions