De Pilot voor de ledverlichting aan de Abeel en Kamperfoelie is inmiddels geplaatst.

Iedereen kan de enquete die op de site staat invullen en opsturen, dat kan tot uiterlijk 28 april.

Enquete test Ledverlichting: Enquete Test Openbare verlichting Oostindie

Gemeente Leek is benaderd door wijkvereniging BRAVO!. BRAVO! behartigd de belangen voor de bewoners van de wijk Oostindië. Uit de wijk komen klachten over de openbare verlichting waarbij de hoge intensiteit de voornaamste klacht is. Hierbij valt te denken aan verblinding en lichthinder op particuliere gronden. Gemeente Leek is zich bewust van de overlast die het met zich mee brengt en is voornemens een pilotproject te doen met retrofit oplossingen in conventionele armaturen.

 

Meer artikelen voor dit project:

Volledige beschrijving van het project: Omschrijving project openbare verlichting Oostindie