Op woensdag 27 september 2017 om 20.00 uur brengen burgemeester en wethouders van Leek een werkbezoek aan de wijk Oostindie in Leek.

De bijeenkomst vindt plaats in het restaurantgedeelte van de bowlingbaan in Sportcentrum Leek, De Schelp 35. Hierbij zijn alle wijkbewoners van harte welkom. Na een kopje koffie of thee stellen burgemeester B.C. Hoekstra en de wethouders C.T. Dekker, H.J. Morssink en B. Plandsoen zich voor en vertellen ze welke onderwerpen zij in hun portefeuille hebben.

Verder worden de belangrijkste onderwerpen toegelicht die in de komende tijd op de gemeentelijke agenda staan. Daarna kunnen inwoners in gesprek gaan met de collegeleden over onderwerpen met betrekking tot gemeentelijk beleid of de wijk Oostindie. De bijeenkomst wordt afgesloten met een informeel drankje.

Voorafgaand aan de bijeenkomst gaat het college met een kleine delegatie door de wijk voor een korte schouw, om ter plekke op de hoogte te worden gebracht van eventuele knelpunten.